Siidrifarm - ideaalne keskkond sündmuse korraldamiseks

Siidrifarmi peokeskkond

Siidrifarm on korraga nii lähedal kui kaugel. Alla tunnise sõidu kaugusel pealinnast. Metsade ja rabade keskele rajatud koht, kus on hea olla. Farmi peremees Aivar Kuusk ehitas vanast nõukogudeaegsest laudast rustikaalromantilise peo- ja seminarikeskkonna. Just samasse hoonesse, kus ta lapsepõlves karjapoiss oli ja pulle karjatas. Nii täitus unistus. Elada Siidrifarmi kõrval vanavanaisa poolt rajatud kodutalus ja Siidrifarmis käsitööjooke valmistada , millega oodatud külalisi lahkelt rõõmustada. Meil on mõnus nii kahekümne kui kahesaja pidulisega. 500 ruutmeetrit rustikaalromantilist pinda kujundame täpselt seltskonna suurusele ja vajadustele. Paneme kohvi tulele ja kanname kaasaegselt sisustatud köögist lauale meie parimad palad. Korralda meeldejääv sündmus Siidrifarmis.

Teater ja kontsert

Teater, kontsert, siidrifarm

Aastate jooksul on Siidrifarm olnud koduks kullaprooviga kontsertidele ja teatrietendustele. Meie lava on austanud Smilers, Terminaator, Taukar, Tanel Padar, Genka, Rita Rey, 2 Quick Start, Stefan ja veel lugematu arv parimatest parimaid. Rekordarv külalisi on teatristiilis olnud 600. See rekord on plaanis lähitulevikus purustada!

kontsert Siidrifarm

Pulmad

Pulmad siidrifarmis

Oleme Siidrifarmi meeskonnaga õnnelikud. Sellepärast, et inimesed on meie juures õnnelikud. Ja sellepärast, et paljud pulmad austavad nii tihti meie rustikaalromantilist farmi. Siin on mugav korraldada, sest vajaminev on meil olemas. Alustades lavast, helitehnikast, valgustiketist kuni Baltikumi suurima kahe meetrise diskokerani, kes samuti oma õnnelikku pöörlemist ei häbene külalistele näidata.

Stefan ja Victoria

Sünnipäev või juubel

sünnipäev, juubel

Oleme kindlad, et Su sõbrad on sama lahedad kui Sa ise. Suurim õnn on tähistada. Seda nii väiksema kui suurema seltskonnaga. Pidu on püha. Ja lähedased on püha. Meil saavad nad mugavalt kokku!

Galaõhtusöök

õhtusöök

Unistad millestki peenest ja väljapeetust. Uhkest gaalaõhtusöögist, millesarnast filmist näinud oled? Meie teame võlusõnu, kuidas sellist imetabast olemist korraldada. Kõrged kontsad, sajad leekivad küünlad, punased vaibad ja sama punased musisuud. Käikudena etteantavad peened road ja maitsekalt lõhnastatud kelnerid. Ja laval Stefan või Taukar. Sina otsustad.

Looduse safari

siidrifarm safari

Asume ürgse looduse rüpes. Rabade ja soode embuses. Vanal viikingite kantsil, kus tuhatkond aastat tagasi tõid viikingid oma pered ja kariloomad vaenalase pilkude eest peitu. Sedasama loodust ja salajasi paiku saame avastada nii jalgsi, kui ka meie hüperägedate sõjaväeautodega Saurer, mille kastis seiklusejanu kosutava sõõmu saab!

Siidrifarmi tootmise tuur

Siidrifarm tootmisetuur degustatsioon

Siidrifarmi peremehele meeldib tutvustada, näidata ja rääkida. Nii siidrifarmi loomisloost kui ka parimate käsitööjookide valmimisest. Seda nii tootmise tuuril kui koos käsitöö jookide töötuba külalistega läbi viies. Ühest hoolega valitud kapist mekime veel hoolikamalt valitud jooke.

Seminar

Siidrifarm seminar, meeskonnapäev, koolitus, õppused

looduse keskel on parem kuulata. Siidrifarmi ümbritseb ainult loodus. Ilma eranditeta. Seminarid paarikümnest paarisajani on meie farmi sagedased külalised. Aastaringselt hubane ja soe, lava, tehnika ja armastusega valmistatud toiduga.

 

Suvepäevad

siidrifarm suvepäev

Siidrifarmis saab anda suvepeole sisu. Läbi töötubade, kus Aleksei Turovski võib rääkida meeskonnatööst looduses või Mihkel Raud konstruktiivsest kriitilisest mõtlemisest. Sõita safariautodega rabasse järvekaldale piknikule või sooserva sõgeda jaapanlase poolt ehitatud tuumavarjendisse klassikalise muusika privaatkontserdile. Imedega saame hakkama, võimatu võtab pisut aega.

Tooteesitlused

toote esitlused

Meil on ruumi. Ruumi nii külalistele kui tootele, kes saab särada ja tähelepanu püüda. Olgu selleks Mercedese uhiuus elektrisõiduk või udupeen DeLavali lüpsirobot.

Scroll to Top